Tvorba internetových stránok

Profesionálne vytvorená webstránka je dnes neoddeliteľnou súčasťou propagácie každej úspešnej firmy.
V dizajne preferujeme jednoduchosť a účelnosť. Prezentujte sa webom podľa vaších predstáv. Vytvárame web stránky, ktoré sú prínosom pre ich majiteľov. Kompletné vyhotovenie od grafického návrhu až po nakódovanie, nastavenie zabezpečenie a zaškolenie. Ponúkame cenovo najdostupnešie riešenia.

DESIGN

Vzhľad web stránky je to prvé, s čím sa potenciálny zákazník stretne. Atraktívny dizajn vytvára pozitívny dojem. V každom prípade si budete môcť vybrať z veľkého množstva luxusných tém.

ŠTRUKTÚRA

Správne navrhnutá štruktúra web stránky umožní dosiahnúť zvýšenie efektivity a návštevnosti stránky. Samozrejme s výrazne pozitívnym vplyvom na SEO a pozíciu vo vyhľadávaní.

CENY

Cenová tvorba je individuálna pre každú stránku, záleží hlavne na grafike, prípadne grafických šablón, licenčných pluginov a celkovej náročnosti projektu. Základnú stránku je možné vytvoriť od 65,-€

Stránky, ktoré vytvárame sú plne prispôsobené pre každý operačný systém. Či už smartfón, tablet alebo počítač. Výber je možný od jednoduchých a cenovo výhodných jednostránkovo rolovatelných, firemných či osobných. Taktiež tvorba blog stránok a eshopov. 

Stránka od nás nevyžaduje žiadne mesačné poplatky je po uhradení vaša. Je v ponuke aj môžnosť prevádzkovať a aktualizovať za vopred dohodnutých podmienok a cien.

V prípade ak vlastníte stránku, nie je pre nás problém ani obnova či redesign zastaralej stránky, poradenstvo a servis už existujúcej stránky.

error: Ochrana kopírovania !!