VideozáznamNatáčame a spracovávame videozáznamy od najnovších formátov: UHDV-4K, FHDV-2K, HDV, SDV.
- V oblasi videoprodukcie ponúkame natočenie a spracovanie videozáznamov rôzneho druhu: výroba videoklipov, filmových dokumentov, spravodajstvo, reklamné spoty. Realizujeme aj výrobu spoločenských podujatí svadby, stužkové a pod.

- Digitalizujeme záznamy z VHS kaziet na DVD, alebo USB nosiče. Taktiež digitalizácia audiozáznamov z CC kaziet a LP platní.


Fotografie

Okrem umeleckej fotografie vyhotovujeme fotoportréty, reportážnu fotografiu a reklamnú fotografiu. Realizujeme aj produktovú fotografiu pre internetové predajne. Taktiež ponúkame aj fotografovanie spoločenských podujatí: svadby, oslavy, športové podujatia a pod.
- Dlhoročné skúsenosti, najmodernejšia technika a spracovanie fotografií od nafotenia, až po finálne úpravy sú zárukou tých najkvalitnejších a najkrajších fotografií.
- Fotografie štandardne dodávame na CD alebo DVD nosičoch, je možné dodať ich aj na fotopapieri. Taktiež ponúkame vyhotovenie viazaných alebo lepených fotoalbumov v knižnej forme, prípadne virtuálnych prezentácií dodávaných na CD a DVD médiách.

Pre vstup na túto stránku je potrebné zadať heslo:

Z naších projektov