Prečo mať odkaz?

Jadnoznačne to prináša výhody vašej webstránky. odkazy neodmysliteľne patria medzi faktory, ktoré určujú pozíciu webu vo vyhľadávači Google.
V posledných rokoch sa v prostredí online marketingu o ich dôležitosti hovorilo veľa a niektoré výskumy hovoria o tom, že „éra spätných odkazov“ je na zostupe. Je to však naozaj tak?
Ďalšou výhodou je naše odporučenie ak zakazník zaujímajúci sa o naše služby, ktoré súvisia alebo je ich možné využiť aj s vašou činnosťou.

Aké sú podmienky?

Žiadné finančné poplatky a reklamu alebo prenájom plochy. Za vaše uverejnenie odkazu si umiestnite naše logo s odkazom. Jednoduchá vzájomná výmena.

.

kontaktujte sa:
email: info @ norofilm.sk
tel.: 0903 179 148Odkazy na partnerov:

Tetovacie štúdio Osobná stránka Rocková skupina Sexit

Hlavné zamereanie

► Výroba videoklipov pre hudobné skupiny, reklamných spotov, spoločenských podujatí videoprezentácií.
► Vyhotovovanie záznamov z koncertov.
► Spracovanie natočeného videomateriálu vo formátoch DV, DVCAM, DVD, VHS.
► Vytváranie záložných kópií na DVD. ► Digitálne spracovanie zvuku vo formátoch CD, CC, LP vrátane strihu, efektov, mixovanie.
► Odstraňovanie pukancov z LP a prepis na CD. Opravy škrabancov na CD a záchrana dát.
► Kameraman športových a kulturných akcií (záznam slúžiaci k archivácii pre športové kluby, alebo spracovaný záznam k predaju pre účastníkov akcie.)
► Multikamerové záznamy, následne spracovaný a otitulkovaný. Najčastejšie sa jedná o maturitné plesy, súťaže krásy, tanečné súťaže, módne prehliadky a pod.
► Reportáže, veľtrhy, výstavy, šport, konferencie, módne prehliadky, koncerty, výrobky, služby.
► Možnost záznamu na viac kamier, on-line strih, projekcia na LCD monitory, priamy prenos cez internet, ozvučenie. Norofilm s.r.o.