Cena videozáznamu

Videoprodukciu v základnej kategórie, ktorej položky je možné definovať bližšie a jeho výroba nezahrňa náročné technické kroky môžeme zaradiť do nižsej cenovej kategórie od 400,- €

Druhou kategóriou sú videoprojekty, ktoré sa kalkulujú vždy na mieru podľa parametrov konkrétneho projektu a nárokov. Tu je potrebné poznať všetky požiadavky aby mohla byť stanovená cena.

V prípade otázok ohladom cien sa neváhajte kontaktovať.

Svadobné video

Cena svadobného videa je závislá od spôsobu strihu a dĺžky videa. Preto sú  vytvorené cenové kategórie, ktoré sú najviac žiadané podľa balíčkov. Je možnosť prispsobenia služieb podľa Vášho rozpočtu a vypracovať individuálnu ponuku.

Výrobu svadobného videa a svadobné fotenie poskytujeme ako dve samostatné služby.

svadobne-foto

Videozáznam je štandardne natáčaný dvomi kamerami, pre dynamickejší a zaujímavejší priebeh deja.

Základ

198 €

FHD videozáznam
30-60min obsahujúci odobierku, sobáš, gratulácie,  videoklip z fotografovania  a záverečný zostrih. V cene je zahrnuté 1x DVD a USB

Štandard

488 €

FHD videozáznam
60-120min obsahujúci odobierku, sobáš, gratulácie,  videoklip z fotografovania, zachytenie momentov zo zábavy do 1:30. Záverečný zostrih svadobného dňa.
V cene je zahrnuté 1x DVD a USB

Exklusív

620 €

FHD videozáznam
60-120min obsahujúci predstavenie mladých formou videoklipu, fotografie z detstva, príprava ženícha alebo nevesty, odobierku, sobáš, gratulácie,  videoklip z fotografovania, zachytenie momentov zo zábavy do 1:30. Záverečný zostrih svadobného dňa.
V cene je zahrnuté 1x DVD a USB